«Казкове Джерело»


«Казкове Джерело»
м.Свалява
06 жовтня 2016 рік

Свято «Казкове Джерело» пройшло 06 жовтня 2016 року в м.Свалява із неймовірно гучними та радісними дитячими оваціями та вдячними відгуками учасників.

Незважаючи на дощ, свято відвідало багато учасників, зокрема і дітлахів як із міста Сваляви так і з навколишніх сіл. Протягом цілого дня ми зустріли біля 700 гостей, які були зачаровані цікавою програмою, що була підготовлена під час свята.

Свято відбулося за наступною програмою:

11.00 – Відкриття дитячого свята Казкове Джерело:
Відкрили захід:
Перший заступник голови Свалявської районної ради – Стегура Клара Олекандрівна
Директор Закарпатського обласного академічного театру ляльок – Мирослав Йосипович Петій
Головний режисер Закарпатського обласного академічного театру ляльок – Орєшнікова Наталія
Координатор проекту Подорожуючі ляльки – Олеся Миколаївна Носенко

11.15 – Показ дитячої словацько-української вистави «Чарівна повітряна куля» (українська частина) - від Закарпатського обласного академічного театру ляльок та Кошіцького лялькового театру

12.00 – Показ дитячої словацько-української вистави «Чарівна повітряна куля» (словацька частина) - від Закарпатського обласного академічного театру ляльок та Кошіцького лялькового театру

13.00 – Концертна дитяча програма від Свалявської дитячої школи мистецтв

11.00 – 14.00 Містечко дитячої творчості з дитячими розважальними майданчиками, виставками дитячих виробів, майстер-класами, подарунками, велетенським пазлом Закарпаття.
А подарунки, які ми підготували ще краще підняли всім учасникам настрій.

Свято Казкове джерело організовано Громадською організацією Асоціацією студентів-економістів Закарпаття за підтримки Свалявської районної державної адміністрації та Свалявської районної ради Закарпатської області.

Свято Казкове джерело реалізовано в рамках Проекту Подорожуючі ляльки, що фінансується з гранту Норвезького королівства за допомогою Норвезького фінансового механізму. Співфінансований із державного бюджету Словацької Республіки.

Казкове джерело – це був день цікавих розваг, подарунків, виступів, клоунів та багато іншого, можна побачити у коротенькому фото звіті: