Інформаційний тур «Троянда Карпат»


14-15 травня 2016 року у рамках фестивалю «Троянда Карпат» за участі словацьких колег з різних регіонів Словаччини відбувся інформаційний тур в Україну. Зокрема на Закарпаття приїхали представники з міст Михайлівці, Кошиці та Братислава.

Словацькі колеги побували у смт. Середнє Ужгородського району, де взяли участь у фестивалі вина «Троянда Карпат». На святі вони мали можливість ознайомитися із особливостями мультикультурного краю, винною культурою Закарпаття, скушувати представлену продукцію від виноробів із різних частин Закарпаття та сусідніх країн, а також були запрошені на наступні заходи проекту, в яких відбудеться показ словацько-української вистави «Чарівна повітряна куля».

Протягом заходу гості побачили виставу від Закарпатського академічного театру ляльок «Бавка» «Принцеса-стрибунка» та насолоджувалися концертною програмою від талановитих учасників заходу.У рамках фестивалю гості також завітали у відомі Середнянські винні підвали, де почули про їх історію та побували на дегустації вина.
Протягом другого дня на словацьких гостей чекала екскурсія містом Ужгород, під час якої вони змогли насолодитися його красою та неповторністю, побачили та почули чимало цікавого.


Інформаційний тур відбувся у рамках проекту «Подорожуючі ляльки» №CBC01024, що фінансується з гранту Норвезького королівства в рамках Норвезького фінансового механізму та співфінансується з державного бюджету Словацької республіки та сприяє покращенню транскордонного потоку інформації про прикордонні регіони України та Словаччини (Закарпатської області та Кошицького краю) шляхом презентації спільної культурної спадщини в інноваційній формі.