Театралізований туристичний тур Ужгородом «Машина часу»


Пропонуємо познайомитися з Театралізованим туристичним туром Ужгородом «Машина часу», який по-новому відкриє Вам надзвичайно мальовниче та древнє місто України – Ужгород. Завдяки пішохідній та автобусній подорожі Ужгородом на символічній Машині часу, мешканці та гості міста, як дорослі, так і малі, дізнаються про цікаву його історію, традиції, архітектуру, багато національність, мистецтво, конфесії, історичні постаті, географію тощо.

Ужгород славиться вузькими вуличками і запашними кав’ярнями є затишним і зеленим. Це місто яке продовжує дивувати своїх мешканців і гостей безліччю таємниць, які досі не можуть розгадати мудрі дослідники історії старовинного поселення.

Під час туру гід-Ліхтарник з помічницею Квіткою Маргариткою здійснять з Вами годинну казкову театралізовану інтерактивну подорож центральною частиною нашого чудового міста! Але подорож не тільки у просторі, але і в часі, адже місто Ужгород має тисячолітню історію. Отже, слідуйте за нами, ми при відкриваємо завісу часу і Ви більше дізнаєтесь про Ужгород, буде цікаво, весело та повчально!

Театралізований туристичний тур Ужгородом «Машина часу» створений в рамках Проекту Подорожуючі ляльки реєстраційний номер СВС01024, що фінансується з гранту Норвезького королівства за допомогою Норвезького фінансового механізму. Співфінансований із державного бюджету Словацької Республіки.

Чекаємо на Вас!