ФЕСТИВАЛЬ ВИНА «ТРОЯНДА КАРПАТ»


Ужгородський р-н, смт. Середнє
14 - 15 травня 2016 р,
початок о 12.00


Мета заходу:
Сприяння розвитку виноробства та виноградарства, як традиційних галузей економіки краю та невід’ємних факторів розвитку туристичної привабливості Закарпаття.

Формат заходу:
В рамках фестивалю Закарпатські винороби представлятимуть свої найкращі вина в наметах на центральній площі селища, де всі бажаючі матимуть змогу ознайомитись з кожним видом вина та спробувати його. На фестивалі також будуть представлені винороби зі Словаччини та Угорщини з метою розвитку транскордонного співробітництва в рамках

Окрема частина заходу буде присвячена традиціям та культурі Закарпаття, зокрема, Української, Словацької, Угорської, Чеської та Румунської національностей. Кожна національна культура буде представлена окремою палаткою (зоною) для демонстрації своїх традицій та культурних особливостей: історія, традиційні костюми, кухня, ремесла,

На фестивалі буде проходити також VIP-дегустація для почесних гостей заходу: представників органів влади та місцевого самоврядування, консульств. Кращі вина учасників заходу будуть представлені на цій дегустації.

У виноробів є можливість надати інформацію про себе та свою діяльність для розміщення в інформаційних матеріалах, що будуть розповсюджуватись під час заходу.

Участь у заході безкоштовна.

Асоціація студентів-економістів Закарпаття
Ініціатива регіонального розвитку та транскордонного співробітництва

carpathiansrose@gmail.com
+380 99 643 90 16, +380 97 310 50 29Фестиваль проводиться в рамках проекту «Подорожуючі ляльки» реєстр. CBC01024, що фінансується з фондів програми ЕЕА Гранти / Норвезький Фінансовий Механізм та державного бюджету Словаччини.